Tepalų keitimas: keisti patiems ar rinktis meistrą?

Automobilių paslaugos Automobilių priežiūra

Tepalų keitimas: keisti patiems ar rinktis meistrą?

Tepalų keitimas nėra sudėtingas darbas, todėl kai kurie jie atlieka savarankiškai, užuot kreipiasi į meistrą. Tačiau, ar toks poelgis nėra rizikingas? Nepaisant to, jog tepalų keitimas nėra sudėtingas, reikia žinoti apie tepalus daug dalykų, jog būtų galima juos tinkamai pasirinkti. Dėl to, dažniausiai verta negaišti laiko ir iš karto kreiptis į meistrą. Pateikiame keletą priežasčių, kodėl turėtumėte keisti tepalus pas meistrą.

Meistras išrinks reikiamus tepalus

Kaip ir minėjome, tinkamai pasirinkti tepalus nėra lengva. Tepalų keitimas nėra sudėtingas, tačiau jų parinkimas ne toks paprastas, kaip atrodo. Renkant tepalus reikia atkreipti dėmesį ne tik į turimą biudžetą, bet ir transporto priemonę.

Nereikės jaudintis dėl tepalų kokybės

Dar viena priežastis, kodėl turėtumėte kreiptis į meistrą, o ne atlikti tepalų keitimo savarankiškai yra tepalų kokybė. Deja, bet ne kiekvienas pardavėjas siūlo kokybiškus tepalus. Jeigu nežinote, kurie gamintojai siūlo kokybiškus gaminius, o kurie ne, tuomet nebus lengva išrinkti. Pasirinkus tepalų keitimą jums nereikės dėl to jaudintis. Net neabejokite, meistras žinos, kokius tepalus jums parinkti ir nesiūlys gamintojų, kurie nesiūlo kokybiškų tepalų.

Tepalai bus pakeisti saugiai

Nepaisant to, jog tepalų keitimas nesudėtingas ir kiekvienas gali išmokti pakeisti tepalus vos per kelias minutes, vis tiek lieka rizika, jog keitimo metu bus kažkas atlikta ne taip, kaip reikia. Dėl to, kur kas paprasčiau šį darbą atiduoti meistrui, kuris kokybiškai pakeis tepalus.

Nesugadinsite transporto priemonės

Nors vieną kartą parinkus netinkamus tepalus transporto priemonės nesugadinsite, jeigu dažnai naudosite prastus tepalus, galiausiai kurią nors dieną tai turės įtakos transporto priemonei. Dėl to, siūlome pagalvoti apie tai prieš keičiant tepalus savarankiškai. Jeigu parinksite netinkamus tepalus, tuomet yra nemaža tikimybė, kad kada nors jūsų transporto priemonę reikės remontuoti dėl jūsų aplaidumo ir taupumo.

Sutaupysite laiko

Paskutinė, tačiau ne mažiau svarbi priežastis, tai laikas, kurį sutaupysite. Nuvažiuokite į autoservisą, kur tepalai bus pakeisti greitai ir jums nereikės eikvoti brangaus laiko.